ORC 2020 - novinky

Nedělní závod změna cíle a start Gundersenovou metodou

Nedělní závod nebude mít cíl na v Sedle Šerlich, ale stejně jako v loňském roce bude cíl v Luisině údolí. 

Start nedělního bude intervalový - Gundersenovou metodou, podle součtu časů z pátku a soboty. Tento způsob startu se bude týkat cca prvních 30 závodníků. Další v průběžném pořadí a závodníci, kteří přijedou pouze na nedělní závod budou odstartováni hromadně. Kdo dojede první do cíle tohoto závodu, bude vítězem víkendové seriálu. Samozřejmostí bude vyhlášení výsledků podle "čistých časů" nedělního závodu. 

 

 

Spuštěn systém pro příjem přihlášek

Spustili jsme systém pro příjem přihlášek přes internet na stránkách závodu www.serlich.com. Přihlášky budeme přes internetový systém přijímat do pondělí 9.8.2020. Po tomto termínu je možné se na závod přihlásit v den závodu.

Číst dál: ORC 2020 - Spuštěn systém pro příjem přihlášek

Šedivinská 11° - tisková zpráva

V pátek 16.8.2019 se konala premiéra večerního sprintu na kolečkových lyžích „Šedivinská 11°“, který byl zároveň jako prolog k již tradiční minisérii víkendových závodů v okolí Šerlichu. A že se jednalo o akci nadmíru úspěšnou vypovídají nesčetné nadšené ohlasy od přítomných diváků i samotných závodníků. Těch se na startu sešlo 46, a to včetně zvučných jmen ze světového poháru v lyžování.

Číst dál: Šedivinská 11° - tisková zpráva

Přidělování jednotných lyží

Klíč, podle kterého budeme přidělovat jednotné lyže závodníkům na ORC 2019 (sobota a neděle). Takto můžete dopředu odhadnout zda budete mít lyže přiděleny.

Jednotné lyže na páteční sprint budou přiděleny všem závodníkům stejným klíčem do vyčerpání počtu kolečkových lyží.

Číst dál: Přidělování jednotných lyží

Facebook