ŠERLICH OVLÁDLI SMUTNÁ A SEDLÁČEK S ČECHEM

 

Sedmý ročník Olfin Car Orlicky Rollerski CUP 2018, 18. a 19. 8. 2018
Loňský ročník byl o poznání studenější než ten letošní. Otázkou zůstává, je-li 22°C ve stínu a slunečno výhoda nebo to způsobí, že stoupání na Šerlich se stane nesnesitelné. Možná však pořadatelům fajn počasí přineslo jeden prima bonus v podobě rekordního zájmu závodníků. Na start sobotního závodu se postavilo rovných 114 sportovců. Lákat je mohla i možnost kempovat přímo v areálu závodů, což se při dvoudenním klání jeví jako velmi praktické. A to nejen z hlediska utužení kolektivu a finanční úspory, ale i výchově mládeže k praktickým dovednostem při stavbě stanů. 

Číst dál: ŠERLICH OVLÁDLI SMUTNÁ A SEDLÁČEK S ČECHEM

Přihlášky a informace před startem

Přihlášky a prezentace

 

Kdo se nestihnul přihlásit přes internet má ještě možnost se přihlásit před závodem v místě prezentace. V sobotu probíhá prezentace od 12:00 hod do 14:00 hod a v neděli od 8:30 do 9:30

Na prezentaci si vemte sebou kolečkové lyže - zde budou lyže zkontrolovány zda vyhovují pravidlům a následně označeny. Zároveň den před startem zveřejníme seznam závodníků kterým budou pravděpodobně přiděleny jednotné kolečkové lyže Swenor. Finální seznam bude znám 1hod před startem.

Číst dál: Přihlášky a informace před startem

Facebook