Řezáč i Smutná potvrdili roli favoritů

Má to dvě kola, ale kolo to není, brzdit se na tom nedá, ale jet velmi rychle ano. Koloběžka to není, ale brusle také ne. Co je to? Že nevíte? Pak jste jen nikdy neslyšeli o kolečkových běžkách. Když to ale česká elita rozbalí na silnici, nebylo by těžké propadnout tomuto sportu na celý život. A právě takovou možnost měli ti, co se o víkendu 19. a 20. srpna rozjeli do Orlického Záhoří na letos již šestý ročník dvou závodů Olfin Car Orlicky Rollerski CUP 2017. Sobotní desetikilometrový závod startoval z Orlického Záhoří a končil o více než 300 m výše na Šerlichu.

Číst dál: Řezáč i Smutná potvrdili roli favoritů

Předpověď počasí na víkend

Podle aktuální předpovědi počasí by mělo o víkendu sprchnout. Ještě jsou však 4 dny do startu, tak doufáme, že se počasí trošku umoudří.

Číst dál: Předpověď počasí na víkend

Generálním partnerem 6.ročníku je společnost OlfinCar! 

Generálním partnerem 6.ročníku seriálu závodů je společnost OlfinCar! Dvoudenní závody ponesou nově název OlfinCar Orlicky Rollerski CUP 2017.

Společnost OlfinCar s.r.o. byla založena již v roce 1994. Během téměř dvou desetiletí se z OlfinCaru stala jedna z nejúspěšnějších firem ve východních Čechách, které se zabývají prodejem a servisem automobilů.

Spuštěn systém pro příjem přihlášek

Spustili jsme systém pro příjem přihlášek přes internet na stránkách závodu www.serlich.com. Přihlášky budeme přes internetový systém přijímat do pondělí 14.8.2017. Po tomto termínu je možné se na závod přihlásit v den závodu.

Číst dál: Spuštěn systém pro příjem přihlášek

Facebook